Prečo EUROGREEN & Garden Care landscape design

Už samotný priestor, ktorý Vám chceme zmeniť nám vie veľa napovedať. Stačí mu správne načúvať a sám nám ponúkne ideálne riešenie na to ako správne využiť naše vedomosti vo sfére záhradnej architektúry a vaše predstavy na vytvorenie ideálneho výsledku, ktorý Vás prijemne prekvapí.  A preto v kombinácii s Vašimi požiadavkami a našimi návrhmi sme schopní ponúknuť kvalitné služby a vyťažiť tak maximum pre vašu spokojnosť.

precomy

Čo Vám vieme ponúknuť:

-sme mladý, priateľský kolektív ktorý má vždy profesionálni prístup ku každej zadanej práci. Radi Vás budeme počúvať a vy nám povedzte svoje nápady, sny a my tie vaše nápady a sny zrealizujeme k vašej najväčšej spokojností. 
- vďaka našim skúsenostiam v oblasti záhradnej architektúry sme schopní povedať, čo bude (alebo nebude) reálne zrealizovať tak, aby ste neboli sklamaní ale práve naopak  veľmi milo prekvapení z výsledku ktorý sme dosiahli.
- dizajn vo vašej záhrade zmeníme tak, že sa stane pre Vás každodenným jedinečným pohľadom.  Nepoužívame žiadne predošlé návrhy, vždy vychádzame z nových požiadaviek daného klienta. 
- vypracujeme Vám objednávku na projekciu a realizáciu vašej záhrady a na základe objednávky Vám predložíme cenovú ponuku na všetok materiál a prácu. Vieme vám garantovať ceny, ktoré sú u nás stabilné a upozorníme Vás na ceny, ktoré sa môžu pri realizácii meniť. Takto budete informovaní o všetkom a budete vedieť, čo môžete očakávať od spolupráce s našou firmou.

  • sme spoľahliví a dochvíľni a máme zodpovedný prístup
  • spolupracujeme iba s overenými dodávateľmi, za ktorých výrobky sa môžeme zaručiť
  • používame len kvalitné materiály
  • máme nápadité riešenia a vždy používame nové dizajnové prvky
  • záleží nám na plnej funkčnosti vášho priestoru
  • záleží nám na kvalite prevedených služieb a použitých materiálov
  • záleží nám na detailnom prepracovaní každého nového diela
  • záleží nám na všetkých vašich názoroch a požiadavkách

precomy2
Vždy berieme zodpovednosť za všetko, čo urobíme, a v prípade chýb z našej strany, dávame sľub, že po preštudovaní príčiny dáme všetko do poriadku. Naša spoločnosť je odhodlaná poskytovať veľmi kvalitný servis, a to bez ohľadu na rozsiahlosť záhrady a náročnosť vašich požiadaviek.

Náš profesionálny prístup a odbornosť zaručuje spokojnosť každého klienta.